Altın İğne

Boyun ve dekolte bölgesinin toparlanmasında,  cilt gençleştirmede, sivilce izleri, çukurluklar ve yara izlerinin giderilmesinde, yanık izleri, akne ve gözaltı morluk tedavisinde ve gözenek sıkılaştırmada etkin olarak kullanılmaktadır.

Altın İğne Nedir

İlerleyen yaş, mevsimsel değişimler, hava kirliliği, hayatımıza her alandan giren kimyasallar ve yaşam koşullarımızdan olumsuz etkilenen cildimiz, diğer organlarımızdan daha hızlı yaşlanır. Yaşlanma etkilerine bağlı olarak da ciltte kırışıklık ve lekeler oluşur. Cildin sağlıklı ve genç görünümü için kullanılan birçok lazer uygulama içinde, son yıllarda özellikle ön plana çıkan ve adına sıkça rastlayabileceğiniz “Altın İğne”, cildin yüzeyine etki etmeden direkt olarak cilt altına ulaşır; cildin parlak, gergin ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Yararları

Daha detaylı sıralamak gerekirse bu uygulama, ince kırışıklıkların giderilmesinde, boyun ve dekolte bölgesinin toparlanmasında,  cilt gençleştirmede, sivilce izleri, çukurluklar ve yara izlerinin giderilmesinde, yanık izleri, akne ve gözaltı morluk tedavisinde ve gözenek sıkılaştırmada etkin olarak kullanılmaktadır.

Uygulama Süresi

Altın İğne (fraksiyonel radyo frekans uygulaması) öncesi, işlemin yapılacağı bölge temizlenir ve anestezi etkisi olan krem uygulanır. İşlem sırasında deri altına gerçek mikro iğnelerle ısı verilerek müdahalede bulunulur. Altının iletkenliği sayesinde doku bozulmadan uyarım yapılmış olur ve derinin kendisini yenilemesi için kollajenler harekete geçer. Uygulama süresi bölgeye bağlı olarak değişmekle birlikte, genellikle 30-45 dakika sürer. İşlem sonrasında ciltte oluşan kızarıklıklar 1-2 saat içinde kendiliğinden geçer, hastalar uygulamanın ardından normal yaşamlarına dönerler.

Altın İğne uygulaması, ilk seanstan itibaren etkisini gösterir ve neticesinde uzun süreli kalıcı başarı elde edilir. İşlem sonrası cilt atlında onarım devam eder ve ciltte canlanma günden güne daha belirgin hale gelir. İstenilen sonuca kaç seansta ulaşılabileceği, uygulanan bölgedeki problemin boyutuyla doğru orantılıdır. Dolayısıyla seans sayısı da buna bağlı olarak, doktor tarafından yapılan işleme göre değişir. Uygulama yapılan bölgenin mutlaka güneşten korunması gerekir. Bunun için de güneş koruyucu krem kullanılmalıdır.

Kimlere Uygulanabilir

Altın İğne her yaştan, tüm cilt tipleri ve renklerine uygulanabilen, klinik açıdan sonuçlarının başarısı kanıtlanmış bir uygulamadır.

Deneyimleyenler Ne Dedi?

“It was really fun getting to know the team during the project. They were all helpful in answering my questions and made me feel at ease. The design ended up being better than I could have envisioned!”

Eve CrawfordProduct Designer

“By far the best team I've ever worked with. They truly understood the look I was going for and completely nailed it! I would highly recommend them as a company, you simply just won't find any better team!”

Aura BrooksGraphic Designer

“Salient is by far the most astonishing WP theme out there! I literally could not be happier that I chose to buy your theme! Your regular updates and superb attention to detail blows me away every time I visit my new site!”

Zak ReidInstructor, Skate Nao

“I'm wondering why I never contacted these guys sooner! Seriously, they all have commendable talent in their respective fields and knocked my concept out of the ballpark. Thanks for an amazing experience!”

Jack GrahamCo Founder, Coffee Inc
Summary
Altın İğne
Article Name
Altın İğne
Description
Altın İğne, cildin yüzeyine etki etmeden direkt olarak cilt altına ulaşır; cildin parlak, gergin ve sağlıklı görünmesini sağlamaktadır.
Author
Clinic-up
Clinic-Up
Publisher Logo