Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Alt ve üst göz kapağı torbalanmalarından, göz çevresi kırışıklıklarına kadar tüm bölgelerde uygulanabilen bu tedavi ayrıca göz çevresindeki ve kirpik aralarındaki siğillerde, iyi huylu benlerde, göz kapağındaki arpacık tedavisinde, ilaçla ve kozmetik ürünlerle geçmeyen yara izlerinde ve lekelerde de uygulanabilir.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Nedir

Plazma tedavisi ile ameliyatsız göz kapağı estetiği günümüzde mümkündür. Alt ve üst göz kapağı torbalanmalarından, göz çevresi kırışıklıklarına kadar tüm bölgelerde uygulanabilen bu tedavi ayrıca göz çevresindeki ve kirpik aralarındaki siğillerde, iyi huylu benlerde, göz kapağındaki arpacık tedavisinde, ilaçla ve kozmetik ürünlerle geçmeyen yara izlerinde ve lekelerde de uygulanabilir.

Yararları

Ameliyatsız Göz Kapağı Tedavisi, göz kapağı için ameliyat olunan durumlarda verilen süre kadar (5-10 yıl) kalıcılık sağlar. Kırışıklıklar içinse yaşa ve duruma bağlı olarak ortalama 1-2 sene kalıcılık sağlar diyebiliriz. Diğer yöntemlerle kıyaslandığında, aynı etkili derinliklerde uygulanmasına rağmen bilinen riskleri en aza indiren, uygulama öncesi, uygulama sırası ve sonrasında kişinin konforunu üst düzeyde tutan bir tedavidir

Uygulama Süresi

İşleme başlamadan önce uygulama yapılacak bölge anestezik kremle uyuşturulur. Seanslar hastanın göz yapısına göre 20-40 dakika arasında değişir. Uygulamada cildin sorunlu dış yüzeyini nokta nokta buharlaştırılır, bu sistemle yeni doku süreci başlamış olur ve tedaviden sonra fazla olan göz kapağı dokusu toparlanmaya başlar. Görme üzerine herhangi bir yan etkisi olmaz.

Göz yapısına göre, ayda bir yapılan seanslarla 1-3 seans gerekir. Kırışıklıkları ve göz kapakları ameliyat olma seviyesine gelmemiş hastalarda tek seans yeterli olabilir. Etkili sonuç alabilmek için cilt yapısının kapsamlı muayenesi ve kişinin sosyal hayatı göz önüne alınarak uygun program belirlenmelidir.

Uygulama sonrasında sıvı fondöten ile işlemin yapıldığı bölge kapatılır. Sorunlu bölge buharlaştırıldıktan sonra kabuklanan kısım 5-7 günde düşer ve istenilen iyileşme sağlanır. Bebek sabunları ile temizleme önerilir, kozmetik veya ilaç kullanılmaz. Mutlaka renkli likit güneş koruyucu uygulanılmalıdır.

Kimlere Uygulanabilir

Bağışıklık sistemi hastalığı olanlara, cilt rahatsızlığı bulunanlara, uygulama alanında yara veya enfeksiyonu olanlara ve hamilelere uygulaması uygun değildir.

Deneyimleyenler Ne Dedi?

“It was really fun getting to know the team during the project. They were all helpful in answering my questions and made me feel at ease. The design ended up being better than I could have envisioned!”

Eve CrawfordProduct Designer

“By far the best team I've ever worked with. They truly understood the look I was going for and completely nailed it! I would highly recommend them as a company, you simply just won't find any better team!”

Aura BrooksGraphic Designer

“Salient is by far the most astonishing WP theme out there! I literally could not be happier that I chose to buy your theme! Your regular updates and superb attention to detail blows me away every time I visit my new site!”

Zak ReidInstructor, Skate Nao

“I'm wondering why I never contacted these guys sooner! Seriously, they all have commendable talent in their respective fields and knocked my concept out of the ballpark. Thanks for an amazing experience!”

Jack GrahamCo Founder, Coffee Inc
Summary
Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği
Article Name
Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği
Description
Plazma tedavisi ile göz kapağı estetiğini ameliyatsız olarak yapmak mümkündür. Bu tedavi göz çevresi kırışıklıklarına kadar tüm bölgelerde uygulanabilmektedir.
Author
Clinic-up
Clinic-Up
Publisher Logo