Radyo Frekans

Cilt gençleştirme için kullanılan güvenli, yan etkisiz, basit uygulamalardan biridir. Bu uygulamada, cildin şekillenmesini ve yenilenmesini sağlayarak daha genç bir görünüm kazandırmak amaçlanır.

Radyo Frekans Nedir

Radyo Frekans, cilt gençleştirme için kullanılan güvenli, yan etkisiz, basit uygulamalardan biridir. Bu uygulamada, cildin şekillenmesini ve yenilenmesini sağlayarak daha genç bir görünüm kazandırmak amaçlanır. Uygulama bölgeleri, alın, göz çevresi, yanaklar, ağız çevresi, çene ve çene altıdır.

Yararları

  • Yüz ovalinin toparlanması, sıkılaşması
  • Yüzdeki ince çizgi ve kırışıklıkların azaltılması
  • Boyun cildinin toparlanması, sıkılaşması
  • Kaşların kaldırılması
  • Cilt renginde canlanma

Uygulama Süresi

Uygulama öncesi herhangi bir hazırlık yapılmaz. Uygulama esnasında mevcut kolejenler sıkılaşarak, yeni kolejen yapımı sağlanır. Radyo dalgaları, deri altındaki dokulara erişirken hasta cildinde derin bir ısı hisseder. Bu ısı hissi, kolejenin sıkılaşmak için gereken sıcaklığa geldiğini gösterir.

45 dakikalık bu uygulamanın sonucu sonucu hemen görülür. Uygulama sonrası herhangi bir yan etkisi olmaz. Çok hafif bir kızarıklık olabilir, o da yarım saat içerisinde kendiliğinden geçer. Uygulama sonrasında dikkat edilmesi gereken bir durum yoktur.

İstenilen sonuçların elde edilmesi için 2 haftada bir olmak üzere toplam 4 seans gerekir. Daha sonra yılda 1 kez tekrarlanarak kalıcılık sağlanır.

Kimlere Uygulanabilir

Her yaş ve cilt tipinden kişiler için uygundur. Sadece vücudunda platin bulunan, kalp ve böbrek yetmezliği hastalığı olan kişiler için uygun değildir.

Deneyimleyenler Ne Dedi?

“It was really fun getting to know the team during the project. They were all helpful in answering my questions and made me feel at ease. The design ended up being better than I could have envisioned!”

Eve CrawfordProduct Designer

“By far the best team I've ever worked with. They truly understood the look I was going for and completely nailed it! I would highly recommend them as a company, you simply just won't find any better team!”

Aura BrooksGraphic Designer

“Salient is by far the most astonishing WP theme out there! I literally could not be happier that I chose to buy your theme! Your regular updates and superb attention to detail blows me away every time I visit my new site!”

Zak ReidInstructor, Skate Nao

“I'm wondering why I never contacted these guys sooner! Seriously, they all have commendable talent in their respective fields and knocked my concept out of the ballpark. Thanks for an amazing experience!”

Jack GrahamCo Founder, Coffee Inc
Summary
Radyo Frekans
Article Name
Radyo Frekans
Description
Radyo Frekans, cilt gençleştirme için kullanılan güvenli, yan etkisiz, basit uygulamalardan biridir. Cildin şekillenmesini ve yenilenmesini sağlar.
Author
Clinic-up
Clinic-Up
Publisher Logo