Enzymacid (Kimyasal Peeling Etkili)

Cilt dokusunun kalitesini önemli ölçüde arttırır. Cildin ölü hücrelerden temizlenmesi ve yüzeydeki cilt katmanlarının kaldırılması ile mekanik etki, aydınlatıcı etkiyle birlikte daha pürüzsüz ve parlak bir cilt yaratması ile kimyasal etki, haftalar boyunca süren doku yenilenmesini destekleyen biyolojik etki, cilt tonu ve cilt hücreleri üzerindeki canlandırıcı etki etki ile birlikte her yaştan hastalara uygulanabilir.

Enzymacid (Kimyasal Peeling Etkili) Nedir

Bu dermo-estetik bakım, soluk ciltler, sigara içen kişilerin cildi, kabartılar, aşırı pigmentasyon, kalınlaşmaş ciltler, yüzeysel lekeler, yara izleri, yüzeysel kırışıklıklar ve yorgun ciltler çeşitli cilt sorunlarını ele alır.

Yararları

Yeni bir cilt bakım teknolojisi olan bu çok yönlü peeling bakımı, cilt dokusunun kalitesini önemli ölçüde arttırır. Cildin ölü hücrelerden temizlenmesi ve yüzeydeki cilt katmanlarının kaldırılması ile mekanik etki, aydınlatıcı etkiyle birlikte daha pürüzsüz ve parlak bir cilt yaratması ile kimyasal etki, haftalar boyunca süren doku yenilenmesini destekleyen biyolojik etki, cilt tonu ve cilt hücreleri üzerindeki canlandırıcı etki etki ile birlikte her yaştan hastalara uygulanabilir.

Uygulama Süresi

TEMİZLEME: Bu bakım için özel kullanılan süt ve losyonlarla yüz ve boyun temizlenir.

PEELING: Bu bakım için özel kullanılan scrub ile yüz ve boyun ovalanarak arındırılır.

SERUM: Bioptic Soothing Lotion’a batırılmış iki pamuk parçası koruma amacıyla gözlere yerleştirilir. Glyco Serum VIT C avuç içine damlatılarak parmak uçlarıyla yüze uygulanır ve 2 set halinde 3’er dakika bekletilir.

MASAJ: Post Acid Modeling maskenin kremi ince tabaka halinde sürülerek uzun ve rahatlatıcı bir masaj uygulanır.

SERUM: Glyco Serum PLGA ampulü yüze uygulanarak 2set halinde 3’er dakika bekletilir.

MASKE: Krem tekrar sürülerek uzun ve rahatlatıcı bir masaj uygulanır. Gazlı bez yüzün tamamına yerleştirilir. Daha sonra fırça yardımıyla Peel Off Mask uygulanır. Maske ciltte tamamen kuruyana kadar 20 dakika boyunca bekletilir.

Hastanın cildine, mevsime ya da güneş ışınlarına göre Prozym krem ya da Whitefluid koruma kremi uygulanarak bakım sonlandırılır.

Kimlere Uygulanabilir

Peeling yapılacak yüzeyde açık uçuk bulunuyorsa, derin güneş yanığı, açık yara ve enfeksiyonlar varsa, daha önceden o bölgede soyma işlemi yapılmışsa bu yöntem kullanılmaz. Ayrıca Roaccutane tedavisi gören ya da yakın zamanda görmüş kişilere kimyasal peeling uygulanmaz.

Deneyimleyenler Ne Dedi?

“It was really fun getting to know the team during the project. They were all helpful in answering my questions and made me feel at ease. The design ended up being better than I could have envisioned!”

Eve CrawfordProduct Designer

“By far the best team I've ever worked with. They truly understood the look I was going for and completely nailed it! I would highly recommend them as a company, you simply just won't find any better team!”

Aura BrooksGraphic Designer

“Salient is by far the most astonishing WP theme out there! I literally could not be happier that I chose to buy your theme! Your regular updates and superb attention to detail blows me away every time I visit my new site!”

Zak ReidInstructor, Skate Nao

“I'm wondering why I never contacted these guys sooner! Seriously, they all have commendable talent in their respective fields and knocked my concept out of the ballpark. Thanks for an amazing experience!”

Jack GrahamCo Founder, Coffee Inc
Summary
Enzymacid (Kimyasal Peeling Etkili)
Article Name
Enzymacid (Kimyasal Peeling Etkili)
Description
Enzymacid - Kimyasal Peeling Etkili Bakım, soluk ciltler, yorgun ciltler, kabartılar, aşırı pigmentasyon, yara izleri için çeşitli cilt sorunlarını ele alır.
Author
Clinic-up
Clinic-Up
Publisher Logo