Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerden kalıcı bir şekilde kurtulmak için epilasyon en etkili yöntemdir.

Lazer Epilasyon Nedir

İstenmeyen tüylerden kalıcı bir şekilde kurtulmak için epilasyon en etkili yöntemdir.

Lazer epilasyon uygulamasında deri altına nüfuz eden enerji, kıl folikülündeki melanin pigmenti tarafından emilerek ısı enerjisine dönüşür. Bu şekilde tüy kökü tahrip edilir ve beslenmesi önlenir.

ClinicUp’ta bu işlem için kullandığımız elōs Plus, en çok talep gören ütüleme epilasyon uygulamalarınızı ütüleme diode ve ütüleme ipl ile çoklu uygulamaları yapılabilen cihazların oluşturduğu bir platformdur.

elōs Plus ütüleme diode lazer ve ütüleme ipl epilasyon sistemi ile ütüleme epilasyon uyguamalarınızda size büyük avantajlar sağlar. Fraksiyonel radyo frekans uygulamaları ile cilt yenileme, leke ve kırışıklık tedavilerini efektif bir şekilde yapmanıza da olanak sağlar.
elōs Plus, elos teknolojisi (optik enerji ile Bi-Polar radyo frekansın kombinasyonu) ile tüm cilt tiplerinde güvenli ve etkin tedaviler yapabilme imkanı verir. Yeni Elos Plus Ütüleme Diode Lazer Epilasyon cihazımız, bronzlaşmış cilt de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde pigmentli ve minimal pigmentli kılların kalıcı azaltılmasını sağlar.

Motif ütüleme epilasyon modu iki elos tabanlı aplikatörde mevcuttur:

1- Motif LHR ütüleme epilasyon: Diyot lazer ile Radyo Frekans kombinasyonu
2- Motif HR ütüleme epilasyon: IPL ile Radyo Frekans kombinasyonu

Her iki aplikatör yüksek enerjili epilasyon modu ile birlikte yüksek frekanslı çoklu geçişli “ağrısız” motif modunu destekler. elos’un kombine edilmiş enerjileri çevre dokuya zarar vermezken yüksek oranda bir seçicilikle kıl folikülü ve gövdesini hedefler.

Hızlı bir şekilde, 1-2 saatte vücuttaki tüm bölgelere uygulanabilmektedir. Cilt üzerine toksit ya da alerjik bir yan etkisi yoktur, cildi tahriş etmez, kalıcı yara izi bırakmaz.  Epilasyon, batık kılların ve kıl dönmelerinin de en etkili tedavi yöntemidir. Genel olarak kadın/erkekte tüm vücut lazer epilasyon uygulaması yapılabilmektedir.

Kadınlarda Uygulama Bölgeleri

– Tüm yüz
– Çene
– Koltuk altı
– Göğüs
– Göğüs ucu
– Göbek
– Bel
– Popo üstü
– Genital gölge
– Bikini bölgesi
– Tüm bacak ve yarım bacak
– El ve ayak üstü
– Dudak üstü
– Boyun
– Tüm kol ve yarım kol
– Sırt

Erkeklerde Uygulama Bölgeleri

– Sakal üstü
– Favori
– Kaş üstü
– Kaş ortası
– Ense
– Boyun
– Kulak
– Koltuk altı
– Sırt
– Omuz
– Tüm göğüs
– Göbek

Deneyimleyenler Ne Dedi?

“It was really fun getting to know the team during the project. They were all helpful in answering my questions and made me feel at ease. The design ended up being better than I could have envisioned!”

Eve CrawfordProduct Designer

“By far the best team I've ever worked with. They truly understood the look I was going for and completely nailed it! I would highly recommend them as a company, you simply just won't find any better team!”

Aura BrooksGraphic Designer

“Salient is by far the most astonishing WP theme out there! I literally could not be happier that I chose to buy your theme! Your regular updates and superb attention to detail blows me away every time I visit my new site!”

Zak ReidInstructor, Skate Nao

“I'm wondering why I never contacted these guys sooner! Seriously, they all have commendable talent in their respective fields and knocked my concept out of the ballpark. Thanks for an amazing experience!”

Jack GrahamCo Founder, Coffee Inc
Summary
Lazer Epilasyon
Article Name
Lazer Epilasyon
Description
İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için en etkili yöntem olan Lazer Epilasyon uygulamasında deri altına nüfuz eden enerji, ısı enerjisine dönüşür.
Author
Clinic-up
Clinic-Up
Publisher Logo