Light Eyes Uygulaması

En etkili ve sıkça tercih edilen tedavi yöntemlerinden biri ise ‘’Light Eyes’’ uygulamasıdır. Bu uygulama, göz altı şişkinlikleri ve ödemlerini gidermede, morluk ve ince çizgileri tedavi etmdede, göz altı ve çevresindeki deriye sıkılık kazandırmada oldukça etkilidir diyebiliriz.

Light Eyes UygulamasıNedir

Gözlerinizin altı mor olduğu zaman genelde birçoğumuz uykusuz ya da yorgunluktan kaynaklandığını varsayarız. Normalde bu tip bir sorunu bulunmayanlarda bile birkaç gün uykusuz kalındığında ya da uzun süre bilgisayar başında oturulduğunda, bir süre sonra bu durum gözlere yansımaktadır. Günümüzde gözaltı morluklarından ve çukurlarından şikayetçi kişi sayısı oldukça fazla ve bunun aşırı yorgunluktan başka birçok nedeni bulunmakta.

Çukur göz altı olarak da tabir edilen, içe çökük göz yapılarına sahip olanlar kişilerin, kemik yapılarından dolayı gözaltlarında gölgeler oluşur. Bu durumda göz altları olduğundan daha koyu renkte görünür. Diğer bir neden ise uyguksuzluktur. Uykunuzu yeteri kadar alamadığınızda ve dinlenemediğinizde yüzünüz solgun bir görünüm alarak göz altlarınız koyu görülür. Üstelik böyle bir durumda göz altı morluklarının yanına göz altı torbaları da eklenir. Güneş ışınları da bu soruna neden olmaktadır. Güneş altında aşırı derece de kalmak göz altı melanin seviyesinin artış göstermesine neden olur. Melaninler vücudumuzu güneş ışınlarına karşı korumakla görevlidir ve yok olduklarında gün ışınlarına karşı korunamayan göz altları morarmaya ve zarar görmeye başlar. Diğer bir sebep, cilde rengini veren melanin maddesinin vücut tarafından gereğinden fazla üretilmesi durumunda ciltte lekeler veya koyuluklar oluşmasıdır. Doğru şekillerde beslenmiyorsanız da cildiniz ve kanınız vücut için gerekli besinleri almadığı için göz altınızda morarmalar ve çökmeler olabilmektedir. Son olarak ilaç kullanımları, alerji, sinüzit benzeri hastalıklar, vücudun su tutması, kalıtım, yaşlanma ve yaşam tarzı bu soruna neden olan sebepler arasında rahalıkla sayılabilir.

Yararları

Göz altı morlukları ve çökmelerini gizlemek için yoğun makyaj tercih edildiği gözlemlenir fakat aşırı makyaj da cildimiz için zararlıdır. Bir sorunu kaparken başka sorunlar oluşmaması için problemin tedavisini tercih etmek daha doğrudur. Morluk ve çökmeler için birçok tedavi yöntemi bulunmaktadır. Sorunun seviyesine göre bu tedaviler değişebilmektedir. En etkili ve sıkça tercih edilen tedavi yöntemlerinden biri ise ‘’Light Eyes’’ uygulamasıdır. Bu uygulama, göz altı şişkinlikleri ve ödemlerini gidermede, morluk ve ince çizgileri tedavi etmdede, göz altı ve çevresindeki deriye sıkılık kazandırmada oldukça etkilidir diyebiliriz.

Uygulama Süresi

Uygulama öncesinde anestezik kremle uygulama bölgesi uyuşturulur. 15-20 dakika kadar sonra işleme geçilir. İşlem esnasında içeriği çok zengin bir canlandırıcı kokteyl gözaltı ve çevresine dermapen ile uygulanır. Enjeksiyon yönetimi de tercih edilebilir fakat morarmaların olmaması için Dermapen’le uyuglanması daha efektiftir. Uygulama yaklaşık 30 dakika sürer. İşlem sonrası hafif kızarıklık görülebilir, bu kısa sürede geçer. Uygulama sonrasında ise hastalara o gün içersinde makyaj yapmamaları ve göz çevresini nemlendirmeleri önerilir.

Kimlere Uygulanabilir

10 günde bir uygulanan Light Eyes, kişilerin problemlerine göre 4-6 seans arası uygulanır ve bu sorunu yaşayan her yaştan hasta tipi için uygundur.

Deneyimleyenler Ne Dedi?

“It was really fun getting to know the team during the project. They were all helpful in answering my questions and made me feel at ease. The design ended up being better than I could have envisioned!”

Eve CrawfordProduct Designer

“By far the best team I've ever worked with. They truly understood the look I was going for and completely nailed it! I would highly recommend them as a company, you simply just won't find any better team!”

Aura BrooksGraphic Designer

“Salient is by far the most astonishing WP theme out there! I literally could not be happier that I chose to buy your theme! Your regular updates and superb attention to detail blows me away every time I visit my new site!”

Zak ReidInstructor, Skate Nao

“I'm wondering why I never contacted these guys sooner! Seriously, they all have commendable talent in their respective fields and knocked my concept out of the ballpark. Thanks for an amazing experience!”

Jack GrahamCo Founder, Coffee Inc
Summary
Light Eyes Uygulaması
Article Name
Light Eyes Uygulaması
Description
Göz altı derisine mikro enjeksiyon tekniğiyle gerçekleştirilen Light Eyes Uygulaması, göz morluğunun, torbalanmasının durumuna birden fazla seansta yapılır.
Author
Clinic-up
Clinic-Up
Publisher Logo