Meso-Vit (Mezoterapi Etkili)

cilt kusurları , kırışıklık, pigmentasyon lekeleri, aşırı hassasiyet ve elastikiyet kaybı gibi sorunlar yaşayan tüm hastalar için uygundur ve cildin gençliğini ve canlılığını yeniden kazanmasına yardımcı olur.

Meso-Vit (Mezoterapi Etkili) Nedir

Estetik tıbbın gelişmesi ve medikal güzellik işlemlerinin popülerliğinin artması ile kadınların medikal uygulamalarla aynı sonuçları veren cilt bakım ürünlerine ilgisi gün geçtikçe artmaktadır. Meso-Vit bakımı, cilt kusurları , kırışıklık, pigmentasyon lekeleri, aşırı hassasiyet ve elastikiyet kaybı gibi sorunlar yaşayan tüm hastalar için uygundur ve cildin gençliğini ve canlılığını yeniden kazanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda medikal mezoterapi seanslarından sonra cildi hızlı bir şekilde sakinleştirme ve iyileştirme sürecine sokarak medikal uygulamaları destekleyici etkiler gösterir.

Yararları

Bu bakımlar, cildi iyileştirici özellikleri ile bilinen A, E ve C vitaminlerinin desteği ile cildin yeniden yapılanması, fibroblast sentezinin uyarılması, antioksidan etki, hyaluronic asit üretiminin uyarılması, hidrasyonun sağlanması ve UVA / UVB ışınlarına karşı cildin korunması hedeflenir. Mezoterapi etkisini ise “Micro Pick” ve ” Skinjector” aparatları ile mikro enjeksiyonları taklit ederek, nano partikülleri ve vitaminlerin deri altına nüfuzunu kolaylaştırarak gösterir.

Uygulama Süresi

TEMİZLEME: Derme Calm Gentle Temizleme Sütü ve Derma Calm Yatıştırıcı Losyon ile yüz ve boyun temizlenerek arındırılır.

PEELING: Mese-Vit Zeloit Scrub ile kuru cilde 3 dakika boyunca peeling yapılır. Su ile temizledikten sonra Derma Calm serisi toniklerinden biriyle cilt canlandırılır.

MASAJ: Meso-Vit Yatıştırıc Jel ile 10 dakika rahatlama masajı yapılır.

YENİLEYİCİ SERUM: Meso-Vit A Regeneration Serum (A vitamini serum) cilde uygulanır.

SKINJEKTOR ile tüm yüz ve boyuna masaj yapılır.

CANLANDIRICI SERUM: Meso-Vit C Brightening Serum (C vitamini serum) cilde uygulanır.

ROLLER UYGULAMASI: Meso-Vit Cream’in yarısı cilde uygulanır. Micro Pick tüm yüz ve boyuna uygulanır.

MASAJ: Meso-Vit Cream’in kalan yarısı 10 dakika masajla cilde yedirilir.

MASKE: Meso-Vit Meso Particles maske tüm yüz ve boyuna uygulanır. 15 dakika bekletildikten sonra cilt tonikle canlandırılır.

SERUM: Meso-Vit Koruyucu Serum (E vitamini serum) cilde yedirilir.

NEMLENDİRME: Multi Vitality Fluid cilde uygulanarak bakım sonlandırılır.

Kimlere Uygulanabilir

Meso-Vit bakımı, cilt kusurları , kırışıklık, pigmentasyon lekeleri, aşırı hassasiyet ve elastikiyet kaybı gibi sorunlar yaşayan tüm hastalar için uygundur ve cildin gençliğini ve canlılığını yeniden kazanmasına yardımcı olur.

Deneyimleyenler Ne Dedi?

“It was really fun getting to know the team during the project. They were all helpful in answering my questions and made me feel at ease. The design ended up being better than I could have envisioned!”

Eve CrawfordProduct Designer

“By far the best team I've ever worked with. They truly understood the look I was going for and completely nailed it! I would highly recommend them as a company, you simply just won't find any better team!”

Aura BrooksGraphic Designer

“Salient is by far the most astonishing WP theme out there! I literally could not be happier that I chose to buy your theme! Your regular updates and superb attention to detail blows me away every time I visit my new site!”

Zak ReidInstructor, Skate Nao

“I'm wondering why I never contacted these guys sooner! Seriously, they all have commendable talent in their respective fields and knocked my concept out of the ballpark. Thanks for an amazing experience!”

Jack GrahamCo Founder, Coffee Inc
Summary
Meso-Vit (Mezoterapi Etkili)
Article Name
Meso-Vit (Mezoterapi Etkili)
Description
Meso-Vit bakımı, cilt kusurları, kırışıklık, aşırı hassasiyet gibi sorunlar yaşayan hastalar için uygun ve cildin canlılığını yeniden kazanmasına yardımcı olur.
Author
Clinic-up
Clinic-Up
Publisher Logo