Nem Aşısı

Cilt kalitesini arttırmak için sıklıkla Hyaluronik asit içerikli ürünlerin deri içerisine enjeksiyon yoluyla iletilmesi tercih edilir. Nem aşısı da bu uygulamaların en etkili olanlarından biridir.

Nem Aşısı Nedir

Zamanın ilerledikçe cilt kurumaya yatkın bir hale gelir. Derinin içerdiği hyaluronik asit miktarı çevresel etkenlerin de katkısı ile giderek azalır. Cilt kalitesini arttırmak için sıklıkla Hyaluronik asit içerikli ürünlerin deri içerisine enjeksiyon yoluyla iletilmesi tercih edilir. Nem aşısı da bu uygulamaların en etkili olanlarından biridir.

Tek uygulama ile 9 aya kadar varan nemlenme etkisi, doku, esneklik ve renk açısından iyileşme elde edilebilmektedir. Tek uygulama olması ile hekimler, hem de hastalar için sıklıkla tercih edilir bir yöntemdir. Yüz, boyun, dekolte ve eller üzerine uygulanabilmektedir

Yararları

Etkisini hemen göstermeye başlar. İşlem sonrası birkaç gün içerisinde hasta cildinin adeta ışıldadığını, nemlendiğini, ince kırışıklıkların hafiflediğini gözlemlemeye başlar. Haftalık olarak değişim daha da belirgin şekilde görülür. Doku açısından nemli ve ince çizgiler içermeyen, esneklik açısından esnek ve canlı, renk açısından pigment ve kızarıklık içermeyen ciltlere ‘’sağlıklı ciltler’’ dersek, Nem Aşısı uygulaması sonrası hastaların sağlıklı bir cilde kavuşabildiklerini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Uygulama Süresi

Uygulama öncesinde, uygulama yapılacak alan lokal anestezi kremi ile uyulturulur. Daha sonra küçük aralıklar ile deri içerisine aşı enjekte edilir. Uygulama yaklaşık 15 dakika sürer.

Uygulama sonrasında herhangi bir ciddi yan etki gözlemlenmemiştir. Oluşabilecek hafif kızarıklıklar da kendiliğinden kısa süre sonra geçer. Hasta uygulama sonrası normal hayatına devam edebilir. Sadece, aynı gün içersinde sıcak su ile duş almaması ve alkol tüketmemesi tavsiye edilir.

Kimlere Uygulanabilir

Uygulama her mevsim ihtiyacı olan her cilde ve  yaş grubuna uygulanabilir.

Kanser tedavisi gören kişiler ve gebelerde uygulanması tavsiye edilmez.

Piyasadaki nem aşıları %26 oranında hyalüronik asit içerirken, ClinicUp’ta uygulanan nem aşısının %100’ü hyalüronik asit içermektedir.

Deneyimleyenler Ne Dedi?

“It was really fun getting to know the team during the project. They were all helpful in answering my questions and made me feel at ease. The design ended up being better than I could have envisioned!”

Eve CrawfordProduct Designer

“By far the best team I've ever worked with. They truly understood the look I was going for and completely nailed it! I would highly recommend them as a company, you simply just won't find any better team!”

Aura BrooksGraphic Designer

“Salient is by far the most astonishing WP theme out there! I literally could not be happier that I chose to buy your theme! Your regular updates and superb attention to detail blows me away every time I visit my new site!”

Zak ReidInstructor, Skate Nao

“I'm wondering why I never contacted these guys sooner! Seriously, they all have commendable talent in their respective fields and knocked my concept out of the ballpark. Thanks for an amazing experience!”

Jack GrahamCo Founder, Coffee Inc
Summary
Nem Aşısı
Article Name
Nem Aşısı
Description
Nem aşısı uygulaması cilt kalitesini arttırmak için deri içerisine enjeksiyon yoluyla uygulanan bir yöntemdir. Tek seansta 9 aya kadar süren etki görülür.
Author
Clinic-up
Clinic-Up
Publisher Logo