Perfection (Leke Bakımı)

Pigmentasyon dengeleyici bu bakım, melanosit çekirdeğini içinde bulunan DNA genlerinin üzerine etki ederek, melanogenesis süreci başlamadan önce harekete geçebilen, tamamen yenilikçi bir yöntemdir.

Perfection (Leke Bakımı) Nedir

Pigmentasyon dengeleyici bu bakım, melanosit çekirdeğini içinde bulunan DNA genlerinin üzerine etki ederek, melanogenesis süreci başlamadan önce harekete geçebilen, tamamen yenilikçi bir yöntemdir. Pek çok kozmetik ürün geleneksel bir yöntemle cildin üst tabakasına etki ederken, leke tedavisi mümkün olduğunca derine nüfuz eder.

Uygulama Süresi

TEMİZLEME: Perfection Acti-White Milk ile yüz ve boyun temizlenir. Ardından cilt pamuk yardımıyla toniklenir.

PEELING: Melano Clear Spot Scrub yüze ve boyuna uygulanır. Dairesel hareketlerle peeling yapılır. Sonrasında ıslak bir sünger ile cilt arındırılır. Acti-White Lotion ile cilt temizliği tamamlanır.

SERUM: Melano Stop Serum emilene kadar yüze ve boyuna masaj yaparak uygulanır. Abrasive Twister kullanılarak pigmentasyon lekelerinin üzerine fazla bastırmadan dairesel hareketlerle yüzde gezdirilir.

MASAJ: Melano Repair Night Concentrate ile 10 dakika yüze ve boyuna masaj uygulanır.

MASKE: Extra White Mask ile Acti-White Lotion tonik bir kapta karıştırılarak yarısı ince tabaka halinde tüm yüze uygulanır. Bio Optic Lotion ile ıslatılmış pedler göze yerleştirilir.Yüz ve boyuna gazlı bez yerleştirilerek maskenin kalanı kalın bir tabaka halinde uygulanır ve 15 dakika bekletilir. Gazlı bez alınarak cilt su ile, ardından da Acti-White Lotion ile temizlenir.

SERUM: Depigmax Serum pigmentasyon lekelerinin üzerine uygulanır.

NEMLENDİRME: Perection Nutri Cream uygulanır ve bırakılır. Bakımdan sonra kendi kendine emilimini sağlayacaktır.

Deneyimleyenler Ne Dedi?

“It was really fun getting to know the team during the project. They were all helpful in answering my questions and made me feel at ease. The design ended up being better than I could have envisioned!”

Eve CrawfordProduct Designer

“By far the best team I've ever worked with. They truly understood the look I was going for and completely nailed it! I would highly recommend them as a company, you simply just won't find any better team!”

Aura BrooksGraphic Designer

“Salient is by far the most astonishing WP theme out there! I literally could not be happier that I chose to buy your theme! Your regular updates and superb attention to detail blows me away every time I visit my new site!”

Zak ReidInstructor, Skate Nao

“I'm wondering why I never contacted these guys sooner! Seriously, they all have commendable talent in their respective fields and knocked my concept out of the ballpark. Thanks for an amazing experience!”

Jack GrahamCo Founder, Coffee Inc
Summary
Perfection (Leke Bakımı)
Article Name
Perfection (Leke Bakımı)
Description
Leke Bakımı - Perfection, Melanosit çekirdeğini içindeki DNA genlerine etki ederek, melanogenesis süreci başlamadan harekete geçebilen, yenilikçi bir yöntemdir.
Author
Clinic-up
Clinic-Up
Publisher Logo