Plazma İle Smoker Line Kırışıklık Tedavisi

Sadece lokal anestezik kremler ile uyuşturularak yapılabilen ve kısa sürede iyileşme yaşanan, ağrı ve acı gibi işlem sonrası sorunu ve yan etkisi olmayan kolay ve etkili bir tedavi seçeneğidir.

Plazma İle Smoker Line Kırışıklık Tedavisi Nedir

‘’Smoker line’’, dudak üstü çizgileridir. Sigara içelerde daha belirgin ve yoğundur. Bu çizgileri, dolgu, botox gibi uygulamalarla ortadan kaldırmak kolay olmamakla beraber, etkileri de kısa sürmektedir. Son zamanlarda, kalıcılığı daha uzun süren ve daha iyi sonuçlar alınan plazma teknolojisi, avantajları nedeniyle daha fazla tercih edilmektedir.

Plazma enerjisi, uygulandığı bölgede ortamda gaz halinde bulunan azot ve su buharının yüksek enerji ile plazma haline dönüştürülmesi sonucu ortaya çıkan etkidir. Etkileşim sonucu oluşan iyon bulutu cilt yüzeyini etkileyerek, çok hızlı yenilenme sağlar.

Plazma ile Smoker Line Tedavisi, sadece lokal anestezik kremler ile uyuşturularak yapılabilen ve kısa sürede iyileşme yaşanan, ağrı ve acı gibi işlem sonrası sorunu ve yan etkisi olmayan kolay ve etkili bir tedavi seçeneğidir.

Yararları

Botox vb. yapılmasına rağmen bazı göz kapaklarında sarkmalar ve kırı şıklıklar kalabiliyor. Genç yaşlarda bu sebepten ötürü tercih edilebilecek bir yöntem. Plexr, düşük göz kapaklarında da uygun vakalarda yaşa bağlı olmaksızın çözüm sunabiliyor. Başlı başına bir sorun olan lekelere karşı, çeşitli kozmetikler, ilaçlar kullanılmasına, lazer yapılmasına rağmen sonuç alınamayabiliyor. Plexr ile plazma enerjisi yüzeysel lekelerde tek seansta, derin yani dermal olan lekelerde ise iki-üç seansta çözüm olabiliyor. Tabii leke tedavilerinin tümünde olduğu gibi çok iyi bir güneş koruyucu kullanmak gerekiyor. Sadece lokal anestezik kremler ile uyuşturularak yapılabilmesi ve kısa sürede iyileşme sağlaması, ağrı ve acı gibi işlem sonrası sorunları olmaması ile Plexr, hasta konforu açısından da avantajlar barındırıyor. Belirlenen bir yan etkisi olmaması da bir diğer nokta.

Uygulama Süresi

Kırışıklıkların ortadan kalması için gereken seans süre ve sayısı, tamamen kişinin ve kırışıklıkların durumuna değişir ama genel olarak ayda bir yapılan seanslarla 1-3 seans arasında izlerden ve kırışıklıklardan kurtulmak mümkündür. Herhangi bir yan etkisi olmadığı için, sorunun durumuna göre gerektiği zamanlarda uygulanabilme seçeneği de sunar.

Kimlere Uygulanabilir

Yaşa ve duruma bağlı olarak ortalama 1-2 sene gibi uzun bir kalıcığılı olmasıyla iyi bir tedavi alternatifitir. Cinsiyet farkı olmadan uygulanabilir.

Deneyimleyenler Ne Dedi?

“It was really fun getting to know the team during the project. They were all helpful in answering my questions and made me feel at ease. The design ended up being better than I could have envisioned!”

Eve CrawfordProduct Designer

“By far the best team I've ever worked with. They truly understood the look I was going for and completely nailed it! I would highly recommend them as a company, you simply just won't find any better team!”

Aura BrooksGraphic Designer

“Salient is by far the most astonishing WP theme out there! I literally could not be happier that I chose to buy your theme! Your regular updates and superb attention to detail blows me away every time I visit my new site!”

Zak ReidInstructor, Skate Nao

“I'm wondering why I never contacted these guys sooner! Seriously, they all have commendable talent in their respective fields and knocked my concept out of the ballpark. Thanks for an amazing experience!”

Jack GrahamCo Founder, Coffee Inc
Summary
Plazma İle Smoker Line Kırışıklık Tedavisi
Article Name
Plazma İle Smoker Line Kırışıklık Tedavisi
Description
Plazma ile Smoker Line Tedavisi, lokal anestezik kremler ile uyuşturularak yapılabilen ve kısa sürede iyileşme yaşanan olmayan etkili bir tedavi yöntemidir.
Author
Clinic-up
Clinic-Up
Publisher Logo