Ultrashape

Karın, bel çevresi, baca ve kollarda oluşan bölgesel yağlanmayı kesin bir sonuçla çözer. Yöntem sadece yağ hücrelerini hedeflediği için diğer yapılara, sinirlere, kan damarlar ve bağ dokularına zarar vermez. Güvenli ve onaylı bir teknoloji kullanarak, yağ hücrelerinin kalıcı şekilde parçalar.

Ultrashape Nedir

Estetik uygulamalar içinde, bölgesel incelme, şekillendirme ve selülit tedavisinde, ameliyatsız yöntemler hızla artmaktadır. Ameliyatsız yöntemlerin en büyük avantajları, hastaların iş ve sosyal hayatlarını aksatmadan bu uygulamaları yaptırabilmesi ve cerrahi işlem geçirmemeleridir. Bu yöntemlerin hastaya çok iyi anlatılması ve sonucun hastanın beklentisine uygun olması çok önemlidir.

Yararları

‘’Kısa sürede etkin bir sonuç istiyorum’’, ‘’Denediğim yöntemlerden sonuç alamadım’’, ‘’Cerrahi müdahale değil, güvenli ve konforlu bir yöntem istiyorum ‘’ diyorsanız, UltraShape karın, bel çevresi, baca ve kollarda oluşan bölgesel yağlanmayı kesin bir sonuçla çözer.

Ultrashape Power, odaklı ultrasound “ses dalgaları” teknolojisi olup, vakum ve radyofrekans yöntemlerini de içeren bir platformdur. Odaklı ultrasound tekniği önemli bir yeniliktir. Yöntem sadece yağ hücrelerini hedeflediği için diğer yapılara, sinirlere, kan damarlar ve bağ dokularına zarar vermez. Güvenli ve onaylı bir teknoloji kullanarak, yağ hücrelerini kalıcı şekilde parçalar.

Odaklı Ses Dalgaları Teknolojisi ile herhangi bir yan etki ve takip süreci gerektirmeden kalıcı şekilde bölgesel incelme sağlayan bu sistem, yalnız başına kullanılsa bile tek seansta 3 santimetre kadar incelme sağlar. UltraShape üzerinde bulunan Bi-polar Radiofrekans ve Vakum özellikleri sayesinde, odaklı ultrasound tedavisi, cilt yüzeyinden birkaç santim derinlikteki yağ dokusuna kuvvetli basınç etkisi yaratır, önce yağ hücrelerini kırılgan hâle getirir, sonra parçaladığı yağ hücrelerinden dolayı cildin gevşemesini önler ve bir sıkılaşma meydana getirir.

Ultrashape kullanım alanları

Gerek erkekler gerekse kadınlarda karın bölgesi yağlanmalarında, kadınlarda üst bacak yan çıkıntılarında, bel bölgesinden taşan yağlanmalarda, selülit tedavisinde ve basen altı yağlanmalarında çok etkilidir.

Uygulama süresi ve seans sayısı

Uygulamanın seans süresi, yapılacağı bölgeye bağlı olarak 60-120 dakika arasında değişir. Uygulama sonrası günlük yaşantınıza hemen geri dönebilirsiniz. Her bölgeye 10-15 gün aralıklarla 3 veya 4  seans uygulanır. Tedavi 1,5 ay sürer.  Ek tedaviler ile bazen bu süre uzayabilir. İlk sonuçlar seans bittikten 7-10 gün sonra alınmaya başlanır. Gerçek etki ise son uygulamadan 1 ay sonra elde edilir.

UltraShape Power sonuçlar

UltraShape bölgesel yağlanmaya karşı etkili ve sağlık açısından güvenli, FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı bir vücut şekillendirme sistemidir. 1. seansta ortalama 2-4 cm arasında incelme sağlanmakta, tavsiye edilen iki haftalık aralıklarla uygulanan 3 seans sonrasında ise ortalama 6-9 cm arasında değişen değerlerde bölgesel incelme sağlanmaktadır. Bu uygulama sırasında mutlaka egzersiz ve diyetlerle destek oluşturulmalıdır. Yağsız beslenmeli ve bol su içilmelidir. Karın, kalça, basen ve belin iki yanındaki yağ dokusunda gözle görünür ve klinik olarak kanıtlanmış incelme çok rahat gözlenmektedir.

UltraShape ve VelaShape III, ameliyatsız bölgesel incelme, vücut şekillendirme, selülit ve benzer sorunlarına çözüm arayanlar için birbirini tamamlayan doğru ikilidir.

Deneyimleyenler Ne Dedi?

“It was really fun getting to know the team during the project. They were all helpful in answering my questions and made me feel at ease. The design ended up being better than I could have envisioned!”

Eve CrawfordProduct Designer

“By far the best team I've ever worked with. They truly understood the look I was going for and completely nailed it! I would highly recommend them as a company, you simply just won't find any better team!”

Aura BrooksGraphic Designer

“Salient is by far the most astonishing WP theme out there! I literally could not be happier that I chose to buy your theme! Your regular updates and superb attention to detail blows me away every time I visit my new site!”

Zak ReidInstructor, Skate Nao

“I'm wondering why I never contacted these guys sooner! Seriously, they all have commendable talent in their respective fields and knocked my concept out of the ballpark. Thanks for an amazing experience!”

Jack GrahamCo Founder, Coffee Inc
Summary
Ultrashape
Article Name
Ultrashape
Description
Bölgesel incelme, şekillendirme ve selülit tedavisinde, ameliyatsız yöntemler hızla artmaktadır. Bu uygulamalardan biri de Ultrashape'dir.
Author
Clinic-up
Clinic-Up
Publisher Logo